Desecrated Dreams
Ahoj, vdaka za pridanie... Jozzo
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, vdaka za pridanie... Jozzo
ahoj!a dik za pridanie nasej kapelky vrela temna vdaka!
Ahoj ahoj, no samozrejme krásne sviatky aj z našej strany :-)
Díky moc:-) Bundy Tad
Ahoj Uncontrolled,
Chtěli jsme tě informovat, že právě vyšlo naše první EP „Lacrimae rerum“. Více informací najdeš na našem profilu nebo přímo na stránkách www.etmoriemur.com.
Díky za tvou podporu a měj se krásně!
Zdeněk a EM
stastne a vesele a tak vseobecne vela uspechov prajem :) hadam to uz budeme tahat za ten spravny koniec
čau kouzelně krásná princezno,
přejeme radostné a klidné prožití vánočních svátků.
AmöbiA
ahoj skus si nas vypocut mozno sa zapacime a mozno nie ;)
čau uncontrolled,
jako našeho fanouška si Tě dovolujeme pozvat k poslechu dvou našich uplně novejch písniček, snad se budou líbit(?), jinak šťastný, veselý atd....
Zdar Uncontrolled.
Pry zas budum vanoce a ty svatky chlastu a ustřelenych pazuru činskum pryrotechnikum.
Tož fajne vanoce a take ty dřystypindy kolem a kolem. Ja to rači dycky řeknu obrazkem:
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/2/2909…