Ještěr
šikovná slečna :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
šikovná slečna :)
Ahoj, jakožto našeho fanouška jsme si Tě dovolili informovat o několika podstatných věcech, odehrávajících se v našem „neurotic“ táboře. 1. V úterý 25.5. bude na našem profilu online druhá nová skladba. 2. Máme zbrusu nový merchandise, který je taktéž možno jak shlédnou, tak předobjednat na našem profilu! 3. 29.5. se koná v Tachově na Parketě u Bowlingu akce, kde vystoupíme spolu dalšími osmi zajímavými kapelami. Stay Neurotic
Byl oficiálně spuštěn Official FanClub Motorband. Klikejte
na http://www.motorband.cz/fanklub a staňte se stálými návštěvníky vy i Vaši
známí, přátelé a kamarádi.
Ahoy ....Nekontrolovatelná.....
Přidali jsme nový songy, zveme Tě k poslechu na náš profil.
Měj pěkný den/noc?:-)
Hej hou!
Jako žiješ?
ahoj milá basová princezno,
srdečně Tě zveme na křest nového alba MELANCHOLY PESSIMISM, který se uskuteční v pátek 28. května v klubu Mír v Uherském Hradišti. Krátkým setem zde uctíme památku našeho milovaného bubeníka Roberta. Dále zahrají kapely TORTHARRY, PANDEMIA a DIRTY TALKING.
Vstupenky jsou slosovatelné, můžeš domů odejít třeba s lístkem na Czech Death Fest v čele s legendárními Švédy Grave, rockovým časopisem, tričkem, cdčkem nebo další hodnotnou cenou. Těšíme se na Tebe.
Tony, AmöbiA
a co takhle semeno?:O)
Ahoj Uncontrolled, rád bych Tě pozval na profil kapely Unborn, ve které hraju na kytaru - třeba se budeme líbit:-) http://bandzone.cz/unborn
Drahá metálistko.Slavnostně oznamujeme, že vychází nové, v pořadí již 6. album MELANCHOLY PESSIMISM, které bude pokřtěno 28.5. v uherskohradišťském klubu Mír. Více info na profilu. Zdraví vás Killy a MP. P.S. možná přijde i božský Kája, nebo Paul Speckmann z Master a Marthus z Cradle Of Filth...kdoví?
Ahoj, jakož to našeho fanouška si tě dovolujeme oslovit a zároveň upozornit na pár novinek.
21.6.2010 vychází naše druhé CD s názvem Opsialgia, které bude obsahovat 10 songů.
Již Zítra večer bude k poslechu na našem profiu song Eyes Wide Open z výše zmiňované desky.
Měj se fajn. Zdraví Bárt - NM drums