VLASÁČ
No, ja sa nejak potýkam a potĺkam...
Celkom ma milo prekvapuješ, keď Ťa vidím na fotkách s chlapcami okola Maja Fera... Martin a spol...
Super!
Kde nám zaspievaš najbližšie? Prišiel by som sa pozrieť, ak by to bolo trebárs niekde v TN.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No, ja sa nejak potýkam a potĺkam...
Celkom ma milo prekvapuješ, keď Ťa vidím na fotkách s chlapcami okola Maja Fera... Martin a spol...
Super!
Kde nám zaspievaš najbližšie? Prišiel by som sa pozrieť, ak by to bolo trebárs niekde v TN.
No čo, Sára...? ;)
Žiješ ešte? či vo svojej sublimovanej podobe sa o tom ani nedá moc rozprávať...? ;)
Ahojky zdravíme tě a zveme na náš profil.
Čus a díky za add.
Čau, opožděně vše nej v novým roce, mrkni se na dáreček na náš profil. Třeba se ti bude hodit do mp3 přehrávače. SNAIL!
Zdravím!
Rád bych Tě jakožto naši fanynku pozval na festival Winter Metal Attack 2011 do pražskýho EXITu, kde s náma vystoupějí také kapely Tortharry, F.O.B., Belligerence, Cruadalach, Mindwork, Deathstar, Bajonet, Vibrathorr, Self Defence, Amon Amarth revival. Festival začíná v pátek 14. ledna v 18 hodin a pokračuje pak taky v sobotu 15.ledna (kdy hrajeme my) kdy je start v 17 hodin.
Info na www.wintermetalattack.cz
Díky za podporu! Za UNBORN - Filip
Ahoj, konečně je venku naše 2.album –HORIZONT LIDSKOSTI-. Na našem profilu je k poslechu několik ukázek, tak poslechni a kritizuj:-)
Díky moc/ ELEMENTARY
Nazdar, sme nová košická melodic death metalová kapela. Ak si nájdeš trochu času, vypočuj si prosím naše nové skladby, možno sa ti budú páčiť. Radi od teba uvítame ľubovoľnú kritiku. Ďakujeme za tvoj čas a prepáč nám za spam.
DISCONSOLATE
Zdravím všechny spřízněné duše klamorny zde na bandzonu.Přeji vám všem jen to nejlepší,hodně zdraví,štěstí a hlavně hodně kvalitní hudby do roku 2011.
A jako malý dárek ti posílám video s přáním z klamorny.
http://www.youtube.com/watch?v=V62u…
zdravíčko Sáričko,
díky za invite, samozrejme o ňom viem..uvidíme čo a ako a možno sa zastavím..zatiaľ sa mávaj krásne a liečo kolienko :-*