kenny 1979
toz popici dobre ste hrali v patek,rad zjistuju ze se pekne zlepsujes:-))
see ja tu obcene
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
toz popici dobre ste hrali v patek,rad zjistuju ze se pekne zlepsujes:-))
see ja tu obcene
Cau.
Na nas profil sme hodili 3 nove songy z marcoveho nahravania a takisto sa tu nachadza aj download link na Promo 2011, kde sa nachadza 5 songov z 11 nahratych. Pocuvaj, stahuj a hlavne kritizuj. Maj sa fajn. AIE
vdaka za add sarah ;)
- Denjl
thx for add.. :)
Vážená slečna, ďakujem za pridanie ! Skladám obdiv k tvojmu basgitarovému výkonu v spriaznenej kapelke Attack Of Rage ! :-) Ak chceš, vypočuj si ešte môj druhý projekt "newmachine" alebo aj ostatné, kde momentálne pôsobím :-) S pozdravom Juro...
Ahoj Uncontrolled, srdečne Ťa pozývame na náš profil na vypočutie našej tvorby, po prípade zanechania nejakého komentíku :) Dúfame, že sa sem-tam vidíme na koncertoch.
So srdečnými pozdravmi
The Downhill
Zdar princezno, díky za přidání a za support...........
Krásný den!
Ještě nikdy jsme takhle hromadně neobepisovali naše fanoušky na BZ, ale tentokrát nám to za to doopravdy stojí! Máme totiž jedinečnou možnost zahrát si na slovutném ROCK FOR PEOPLEu a potřebujeme k tomu právě VÁS! Soutěž probíhá zítra, tedy ve STŘEDU, a na festival se dostane ta z šesti nominovaných kapel, která bude mít za STŘEDU nejvícekrát vyslechnutou skladbu v BZ přehrávači na svém profilu.
Omlouváme se všem, které touto zprávou otravujeme, a od srdce žádáme všechny, kteří nám chtějí s touto jedinečnou příležitostí pomoci, aby si zítra klikli na náš BZ profil a načetli skladbu, která bude umístěna v přehrávači. Po vypnutí prohlížeče lze tak učinit opět po dalších 60ti minutách, takže nespavci a naši überskalní fanoušci nám tak můžou svými poslechy poslat až 24 hlasů za celou středu ... nebo můžete prostě jen nechat běžet přehrávač celý den a ztlumit si zvuk! :D Mnohokrát vám DĚKUJEME a slibujeme, že s něčím podobným vás otravujeme na dlouhou dobu (možná i nadobro) naposledy! Vaše PANDY! :*