Fleshless
diky za support,,az bude new CD tak tam dame dalsi veci..OK ??
Vlada
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
diky za support,,az bude new CD tak tam dame dalsi veci..OK ??
Vlada
Hehe dik za support a nech ti stale chuti z metalovej misy... Welcome in the Crypt :DD
p.s. nemyslis ze basa je pre tucnych chlapov ako je nas basak? hehe ... ale je to silny nastroj tak aby si ho ovladla ti prajeme vsetci :D
...vďaka =) ...rastie s teba osobnosť... nie každý sa dokáže na vec pozerať takto. Ešte raz vďaka a dúfam že si spolu niekedy zahráme . čaw Basslady =))) St.Garry S...L...I...N...A
...OU VĎAKA ZA KOMPLIMENT. ALE MEDZI FANUŠIKMI SME ŤA NENEŠLI =))) VIEM MOC BY TO TAM KRIČALO =) VEĽA USPECHOV V HUDBE A TAK AJ V OSOBNOM ŽIVOTE TI PRAJE KAPELA S...L...I...N...A MAJ SA PEKNE BASSLADY =)
Hoja, dikes za add a prispevek :-) Hodne stesti. Dusean
vobec nie:) respect
...no jasan =) kukni popočúvaj a hoď názorík =) budem sa tešiť.. čawki
...Ty kokšo =) prezrel som si kapely ktoré máš medzi obľúbenými a potom vypočul tú vašu nahrávku... ??? tebe sa pesničky ktoré hráte páčia ? je to naozaj zvláštne...... ale dá sa to pochopiť. My sme tiež začínali na základe určitých vzorou ale naše schopnosti (inštrumentálne) nato nestačili. Myslím že to je aj tvoj prípad... čo nieje ale žiadna chyba.. časom sa určite dopracuješ k hudbe ktorú máš rada.. a ja ti držím pelec. Veľa úspechov v tvojom hudobnom napredovaní ! St.Garry
Super, ze sa pacilo :D
Dakujeme :)