Iquista Fíriel
Díky moc si toho vážíme!!! at vám to šlape!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky moc si toho vážíme!!! at vám to šlape!!!
No stěhování neplánuju zpívat sem skusil myslel sem že se to rozjede ale jak říkam zbytek kapely se na to vy...! Asi se ktomuhle nehodim :-( zkus předělat blekáče do deathu to se jim nejspíš nelíbylo nebo nevim.
Cau! Sme radi, ze se ti ty valy libi!
Za selou Arch of Hell diky za podporu ;-)
No, udajne je to uz bezpredmetne, bo som s nim prave volal a udajne ste (kapela) s nim uz boli. Takze tak. Nech sa dari ;-)
Dik, no neviem, ci ma pristup k netu. Skorej cislo by to chcelo, skus este raz na ten mail. Malo by to ist.
zdarec, freedom je v poho. No snad se někdy dokopem dodělat další desku :-) Brain
Tomikovi : nejde mi to tam odoslat takze moje icq je 232 860 888 a nech sa teda spoji, vdaka :)
no cawooo.. neviem ci ta sklamem alebo potesim ale nebol som tam:D:DD... pleco??
Zdravim
Poznam chalana, kt. by velice chcel niekde buchat a dopocul som sa, ze Vam chyba bubenik. Tak skus sa mi ozvat na mail a dam ti jeho cislo, alebo naopak :D
t.samot@centrum.sk
Čau, díky za Add k oblíbeným kapelám! Šiř naši slávu po vašich luzích a hájích a dá - li nejvyšší - třeba Aštar, tak se někde uvidíme v kotli!SNAIL.H.