Hecate
Ahoj :)))
Natočili sme teda Promo Glassed in Time 2008. Check:) a tešíme sa s Tebou:DDD
Všetko dobré.
Marek & Hecate
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jaaaj dyvca dori vkus .... v tomto podrbanim anglickovi som odkazany len na hudbu z netu a v tvojej ,,kolekcii,, som sy riadne zrelaxoval nervy :)
Ahoj :)))
Natočili sme teda Promo Glassed in Time 2008. Check:) a tešíme sa s Tebou:DDD
Všetko dobré.
Marek & Hecate
este bohuzial nie....ale stale na tom pracujeme.Ked budeme pripraveny TT urcite neobideme ;)
Ahoja . Tak to se nám asi nezlepší , ale ještě že existují okulááááre a kontaktní čočky . Jóóó a mimochodem , máš i pěkný úsměv . P.S. Za kapelu děkuji za přidání mezi tvé oblka na BZ a přeji Ti , ať máš na rtu i nadále takový úsměv , jako momentálně na hlavní fotce na Tvém profilu . Ja - chym .
A to máme dvě:-)))Díky za add,vážíme si tvé přízně a zdravíme do Trnavy!
Jel na líbánky a pověřil mě,abych se mu staral o profil...:-D
Ahoja . Ty moje oči jsou na tom stejně . Bez brejlí na koncertech nevidím na lidí a když jsem jako fanoušek já , nevidím ani na ty co se potí na podiu :( . Profil naší kapely najdeš na http://bandzone.cz/excelentsuprbend . Jsme amatéři , ale hrát nás baví . Pěkný den ti přeji ja - cxhym . Papapa.
Tak diky za poklonu,Goro!!!
Ajoooj,
no velmi si ma prekvapila, mozem povedat!!!
Nech sa it dari v muzicirovani a obcas sa stav na nase sites :-)
Papa
Ahoooooojky,
ako sa mamee? Ja len som si pozeral dnes tvoj profil, musim pochvalit vybeeeeeeer :-P
Mozno ta zaujme nasa music, mozno nie, kazdopadne, tak ma napadlo, reku napis nazor nejakyyy, budeme radi :-)
Ciao Bran!s.