martin danger
kebybololepšie bolo by to fajn ale aj tak sa to da prežit
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kebybololepšie bolo by to fajn ale aj tak sa to da prežit
Ale posedenie pri ohni myslim take :D ze partia kamaratov a spievame somariny kto aku xe :D "slovenske hity" :D chapes
niesom na tej uvodnej fotografii to su moje kamošky, Som nevedel že ked dam prvu fotografiu že bude uvodna a teraz neviem ako ju zmenit
jááj bože..je toto život..akurát som vstal :-/ ..otrasné počasie..rohlíky som mal ísť kúpiť medzitým zavreli obchod :D..hajzli..no nič už len zajtra nejako dokopať čo :)..aoooj
uz je to raz tak, ale snad to nebude trvat dlho.dodo
kdepak, me tohle jen tak nepusti, ja tim ziju ;) a dik za pochvalu ;)
nj ja už idem do postele sa mi nie že nič nechce ale uplne som taký..mimo, odrbaný :-/..mávaj sa pekne teda brú aj tebe :-*
ach hej chápem mláďa noo :)..tak čo už...jasné že držím palce, drž sa v škole a nech sa ti všetko nemieša :)..a inak dúfam že sa mávaš dobre, alebo aspoň lepšie ako ja :) ..papi zatiaľ
preco,, netesiss sa ? no peekne, ja by som nevedela spievat aj hrat , vlastne ja neviem vobec spievat a hrat sa ucim :D no neva, do jakeeho stylu chcete viac-menej zapadnut ? hmm,,jako cloveku ta skuska chýba co ? ja sa viac obavam piatku :D :(
saak,,asopn by zarobili, u nas to vychadza dako 250 sk + elektrinu co spalime, takze v zime sa nedoplatime :D :/ pri lidli co je na lincanskej ? noo sak modranka je kuseek, furt lepsie nez nic. a teraz ste kde ? no tak too je choree, skoro jako u nas, krava, co nam urobila piatok,, wwrr .slahnuty pokec, hej, ani mne sa to nepaci, potrebujem si zmazat daco blee radsej som sla off odtiaal :D