Killchain
huhu:Dako?:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
huhu:Dako?:D
Zdar jak cip a díky samože!! :)
jsem si tě s dovolením přidala do přátel tady a na myspace, jetstli neva? :)
jo škola... ta je na obtíž, ale co naděláme, musíme to vydržet až do konce, třeba z nás jednou budou i chytrý lidi :D ty už máš jenom rok, tak to máš v poho, ale já ještě dva... :/
není zač ;) díky za podporu ;) :) mimochodem ať vám to šlape;)
ahojky,v prvom rade dakujeme za pridanie,vazime si to,a s tou nahravkou mas pravdu,ved nema kazdy moznost nahravat v studiu,a myslime si ze sa to da pocuvat aj v takej kvalite...tak dik...s pozdravom INFECT:)
Krásná slečno díky za podporu, METÁL Nuly
jo, prsty to dycky zachrání, když je nejhůř :) i tobě přeju ať se v tom rychle zlepšuješ, třeba se někdy uvidíme, až budem hrát na velkym pódiu :D:D