Killchain
No snad sa tento rok nejak na ten zapad dostaneme:Ddrzim palce na maturach:P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No snad sa tento rok nejak na ten zapad dostaneme:Ddrzim palce na maturach:P
weru babika haluska CLIP:D to grindovanie
to nevadi sak nejako to potom posli po andrejovi alebo co.a prajem lahke otazky na mature:)
no ved mohli,
ale to treba fakt nieco naozaj dobre .. :)))
ok chapem to je neprijemna choroba..:D
budeš se možná divit, ale já jsem o patologii přemejšlela :D ale ještě ten obor fakt nemam vymyšlenej, možná že zůstanu u tý patologie :D tak to ti přeju hodně úspěchů s francouzštinou, tobě to určitě bude :)
new pic nice one .) ... hell yeaaaaah
to je fajn ze zijes....som sa o teba zacinal bat :D nabuduce sa mi aj ozvi ked ti napisem sms alebo budem volat lebo potom som paranoidny:D lubim ta chrustik :-*
dik za nazro... :)
ved nevenovat skladbu Alzbete, tak to nemozme dopustit :)
ano vsak ja mam taky isty nick na pokeci a dal som ti link na nas...:D:Dnepamatas
?