šumienka
heej, namakanec je lenny.... snad nieco vymyslime:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
heej, namakanec je lenny.... snad nieco vymyslime:)
Dobry vecer na Slovensko!
Mame dnes vylepeny na profilu novy val.
Urcite si jej poslechni, doufame, ze se bude libit ;-)
Maj sa!
ivanow
dobra fotka bez pancuch:)
Čau! teda ty punčochy ty mě berou. :-) Měj se pěkně.
Nazdárek slečno:o)
už jsi viděla náš novej klip na Timeout? ;o)
http://bandzone.cz/flattus/video-hires.…
Pokud ne, tak se určitě mrkni a třeba dej vědět, jak se ti líbí.. Ještě pár dní bude k vidění jen tady na BZ v exkluzivní premiéře a vysokym rozlišení.
Díky a zatim se měj, čus
FLATTUS
neviem preco .... ale tak obmienam to tu :D
Mi sa nepoznáme ale už som o tebe počul vraj si dobrá basa hravaš teras niekde?
beyond control
:D:D:D:D dakujem :D:D:D:D .... mal som tam takeho fajneho trolla ale zmenil som ... :D:D:D
jo jo, přesně tak, už mam uzavřeno a teď se budu 14 dní jenom flákat a pak jdu na brigádu, potom na mastery a pak zase do práce a pak si budu užívat volna :) a ty si jdeš někam přivydělat?