Dirx
tak ted si stavím box 2x12 je to kopie ENGLU tak snad se mi povede a pak si koupím rockwell panter celolampu je to jeden borec z prahy co dělá aparáty ála mesa ty hraješ na co?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak ted si stavím box 2x12 je to kopie ENGLU tak snad se mi povede a pak si koupím rockwell panter celolampu je to jeden borec z prahy co dělá aparáty ála mesa ty hraješ na co?
ahojky...thx for add:)!!!
SERUS KRASAVICA TAK SME SI DLHO NEPOPISALI LEBO SOM NEMAL TOLKO ČASU. SOM JAZDIL PO KONCERTOCH A FESTIVALOCH
AKO SA MAŠ A AKO SA DARÍ? JA SOM SA TROCHA ROZBIL NA MASTERS OF ROCK VO VIZOVICACH MAM DOBITE RUKY ALE JE MI FAJN.
Co kapela už vám to šlape?
ne to zase nemusíš:D:D:D:Dtak pošli videjko:D:D:D
tím sem myslel že by ses vyfotila jenom v tangách nebo v plavkách.....nebo mi něco pošli na mail jestli se stydíš Michalmiserrere@seznam.cz :D
Ahoj, ty ty fotky pořád pořád měníš:Dnějaké odvážnější nemáš?:D
Děkujem a závidíme tvým spoluhráčum tak krásnou basistku hned tak někdo nemá.
no hralo.len som to nestihol este secko vypocut, lebo mam asi 5GB dalsej muziky co som nestihol ocuvat.ale ten opeth je velice dobry hlavne blackwater park
inac nemas requiem fortissimo??ja ho sice mam ale pesnicky nejak sekaju jak keby neboli dostahovane.
Ahoj, dovolte mi představit, čerstvou zeleninu