Sašena
ahoj...inak vieš,čo som zistila?..že ten chalan z vašej kapely,čo ma hnede tričko kofola je byvaly spoluziak mojho chalana:DDD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj...inak vieš,čo som zistila?..že ten chalan z vašej kapely,čo ma hnede tričko kofola je byvaly spoluziak mojho chalana:DDD
a v trnave koncert nechystate???
fuu aj by som ale nie su financie ... bol som na Masters Of Rock ...
Ave! Do pozornosti nasim fanusikom a kolegom davame nove skladby na nasej bandzonovskej stranke http://bandzone.cz/corruptedmelody . Sme vdacni za vsetky komentare, hodnotenia a akukolvek podporu. Corrupted Melody
Ako si si sem dala obrazok???
nápodobně, a děkuji krásná slečno :)
MÁ ÚCTÁ:-)nó půwodně jsme měl,ale jedu na 2 tejdny na mácháč mno...
tywe fuck ti to hrozne slusi na podium :) kua woa to je fuckt :)
TT??
Juj... no ne eeeee... ja nemam rad moc moc ... vcera jsem byl v Lucerne na As I Lay ... a stalo to za hovno .... lucerna music bar ... 8000000 lidi a fuck hovno z toho .... nemam rad hodne v malu :))))))) dekuji za optani mej se NEJ