Satira Regula
Pozdrav do Trnavy a poděkování za přízeň, krásné bassačce, posílá Hineg a S.R. PS: Pěkný punčochy:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pozdrav do Trnavy a poděkování za přízeň, krásné bassačce, posílá Hineg a S.R. PS: Pěkný punčochy:-)
no vidiš a nakonec možeš byt potetovanaaaaaaa :DDDDDDD
tak nikdy nevieš čo sa pritrafi :DDD....
Ahoj. dekujeme za pridani a prejeme krasny zbytek leta! :-)
S.O.I.L
hell,
díky za zájem...
fear, emptiness and despair...!!!
opatruj se
misery
tak hadam dobre :-)...no len byvam trošku daleko asi ale inak dik :-)
za malo...dlho som tu nebol poriadne tak reku aspon si niekoho pridam :-)
Ahoj děkujeme mockrát za přidání :-)) doufám že se se střetnem na nějaké show:-)
Ahoj slecno! moc ti dekujeme za podporu;) samozrejme i za kladny prispevek, tak at ti to hraje, mej se hezky a na videnou na nejakym koncerte!!!
AFFRONT konči....