Spath
Ahoj, naše asi nejvzdálenější fanynko, chtěli bychom tě jako našeho fanouška požádat, jestli bys nás nepodpořila v anketě kadaňských kapel, kterou najdeš zde:
http://kultura-kadan.cz/anketa/anketa…
Za tvůj případný hlas budeme velmi vděční... ;)
























