Pajjulka
Whohohooo, toliko pochvaly si snad ani nezasloužím...skoro se až stydím, líčka hřejou, potutelný úsměv na tváři vylouděn.. :)
Superní akce to byla,a hlavně afterparty nejvíc! :))
Za chvilec budou fotky, sice z klubu minimum,pánč se tam moc fotit nedalo (světla=bludičky hadra),zato zbytek stojí za to :D






















