p.Maty
kuurva to bude maso!!!!!!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
kuurva to bude maso!!!!!!
Brrr, do Prahy nikdy :D Nic proti:) Já bláhovej celou dobu myslel, že jste z Pardubic :D Takže musít vy do Ovy :D
No to by nemelo chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!:)
v pohodě brácho,času na to mám dost,akcí je tu taky dost tak se to nejak rozkecá:).naseru všude plakátu,že přes ně lidi neuvidí a bude:D.
ted se už jen řádne opřít do propagace a peklo muže začít:D
jaja:).kdyžtak jeste zde podrobnosti http://bandzone.cz/fan/coretekk
menší opravička:D http://bandzone.cz/balamuta
Zdarec brácho!!!tak jsem doplnil last bandu na 14.11.,je to kapela Balamuta,moji výborní kamarádi,super lidi!!!bude to paradní párty.Mrkni na ně http:bandzone.cz/balamuta
no ty vole kémo - jasně pro mne bude čest !! Je to HC hymna jak svina !!
cavec bratu, sms mi prisla, len som mal trochu rozlietany tyzden (koncert Comeback Kid a vela inych veci)...vies co ja by som potreboval ten text pretoze z tej nahravky malo co rozumiem... ;)
keby si mi mohol potom pripadne dat vediet priblizne kedy by sme to mali nahravat, lebo ja sa toto leto musim v Prahe objavit... tak by som to spojil aj z navstevou nasho exgitaristu...
drzte sa