Rajče
no jo,ranný časy MH,pamatuju si,když to ještě byli Vio-lence,jsou to už taky starý mrdky,jak my:-)
P.R.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no jo,ranný časy MH,pamatuju si,když to ještě byli Vio-lence,jsou to už taky starý mrdky,jak my:-)
P.R.
Slusnej matros. Hlavne ten Flynn. Malem jsem ho nepoznal. A Dicide je paradni. Hlavne ten Santola na guitar... akorat ta buchta mi nejde spustit :-(
dobrá raritka machine head jsou prostě machine head
Je to první mix, final bude časem. Jestli bude hotová tak ti jí klidně v Křemži předám, díky a zatim se měj
Čau RoMane, nahodili sme s bandou pár ukázek ze studia, tak mrkni a zhodnoť
http://bandzone.cz/indocumentado
Do Křemže na Chlasbeat dorazim, tak na baru;)
Zatim
znam. Mam doma starou i novou desku,ale klip sem nevidel. Fajnove slecinky...
Takhle se dela cover od Pantery...
http://www.youtube.com/watch?v=01Jp…
Od Alice mam tuhle nejradeji. Ma zvlastni kouzlo. S tim autem pohoda, akurat mu Burina nekde ohnul rafek a stratil puklici. Jsem v tom za 550Kc. Furt kdyz neco resim ja, tak zustanu za blbce vid Baja a ted Zdenek. Ale to nevadi. Nemusi mi furt vsechno vychazet jak chci ja. Byla by to nuda :-)