Jituliinkaa
Jirka je muj bratr a Šíša jeho kámoš a muj tak trocha taky, tak víš jak...:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jirka je muj bratr a Šíša jeho kámoš a muj tak trocha taky, tak víš jak...:D
hey ty znáš Jirku a Šíšu?????
Nazdar Pavle!! toš konečně jsem něco nahrál :-) si byl vlastně první co slyšel začátky tohoto projektu...až budeš mít čas a chuť tak si poslechni a pokud se Ti líbí tak přidej :-) a byl bych moc rád za komentář, kterého si vždy moc vážím! měj se čau kyslík
Díky ti za milý uvítání v klubu příznivců hudby:-D koukni se na tu akcičku co bude v pátek 3.4. hrajou tam The Neoromantix,Jakub Tichý, atd...zatím papík sychrysi :-*
Čau do uničova přijedu příští víkend a myslím že opráším saxofon. Určitě se uvidíme... sem jsem se registroval jen haluzově kvuli New Kids Underground které jsem ted o víkendu viděl na akci kterou bych přirovnal,, k těchanovu,, nebo ještě lepší :) trošku mě to poznamenalo :) ale to ti ještě povyprávím.... zatím.
Hoj Sychrysi ;) máme pro Tebe nové mohutné zvukové poselství z Alfa Centauri ;) povolení k hladkému přistání v našem planetárním systému máš vystaveno na našem profilu ;
Ahoj poslechni si náš band třeba se ti bude líbit .. čaues man. bandu
weekend with the Please The Trees
Zveme Tě na jakýkoliv z našich nejbližších koncertů, který se uskuteční 16/01/2009 v Zábřehu na Moravě a 17/01/2009 v olomouckém Konviktu. Speciálním hostem pro tyto dva koncerty jsou hvězdní Please The Trees, jenž jsou velkým objevem české hudební scény.
více na našem profilu nebo na www.twomenart.net
díky za add mezi tvé oblíbené kapely . . .