superrocker - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

superrocker Žena / Opava

Playlist je prázdný :(

Fanoušek superrocker si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

FAQ: Kdo všechno se může přihlásit? Jakým stylem bude probíhat výuka? Můžeme rozvíjet i mé vlastní nápady?

  • Komu je obor určen? Obor je určen převážně pro všechny starší 13 let. Je to z toho důvodu, že pražce na el. kytaře bývají v jedné standardní vzdálenosti a potřebuješ mít dostatečně velkou ruku na to, abys byl schopen/a chytit nějaký ten akord. Pokud jsi ale mladší, nezoufej. Podej si normálně přihlášku a nastane jedna ze dvou situací. Buď nejprve začneš trénovat na klasickou kytaru (žádné etudy! prostě akordy, vyhrávky, vše co se ti později bude hodit), nebo třeba máš na svůj věk jednoduše vyšší postavu a začneš se normálně učit na elektrické kytaře. Nebo třeba máš doma svou menší kytaru - to potom věk nemusíš řešit vůbec! 
  • Naučím se něco nového, i když jsem pokročilý? Samozřejmě. Dona Michelle je zkušenou kytaristkou, která ovládá i ty nejtěžší techniky, jakými jsou třeba tapping, slap a určitě tě má co naučit. Možná máš kapelu a nevíš si rady s výstavbou kytarového sóla, nevíš, které tóny použít, jak zahrát chytlavý motiv. V tom všem ti může Dona pomoct.
  • Budu se muset učit noty? Bylo by hezké, kdybys o noty měl/a zájem, ale jak je známo, rockerům noty moc nevoní. Naštěstí existují takzvané kytarové tabulatury, které jsou naprosto srozumitelné i úplným začátečníkům. Takže ne, noty se nebudeš muset učit. 
  • Nevadí, že jsem holka? Vůbec ne! Právě naopak! Učit tě bude taky žena, která ví, co to znamená  prosadit se mezi tolika muži, založit si vlastní kapelu a být úspěšná. Chce to trošku píle, ale na druhou stranu žena-kytaristka je mnohem zajímavější a žádanější! Ve svém okolí budeš výjimečná a lidi si o tobě budou šeptat jako o slečně kytaristce, to stojí, za to, ne?
  • Jak a co se tedy budu učit? Pokud jsi začátečník, budeš se učit pomocí známých rockových písniček. Je to super - naučíš se najednou rytmus, akordy, vyhrávky a sám se můžeš doma zlepšovat, protože víš, jak ta písnička v originále zní a co hraješ trošku jinak. A pozor! Můžeš si písničky vybrat, podle toho, co rád/a posloucháš!!! Nikdo tě nebude do ničeho nutit... Takže od Nirvany po Lady Gaga je to tvoje volba.
  • Můžu si přinést do hodiny svůj nápad? To každopádně. Dona Michelle vždy ocení jakoukoliv tvou invenci a ráda ti pomůže tvůj nápad rozpracovat. Pokud se třeba bojíš improvizace, poradí ti, jak na to, řekne ti, který tón se kde hodí a celkově tě navede tím správným směrem. 
  • Kdo mě bude učit?o Tvou lektorkou bude známá česká kytaristka Dona Michelle. Od mládí se věnovala kytaře, ale také houslím, které nakonec vystudovala na univerzitě. Dona je frontmankou dvou kapel (Dona Said Yes a Kapriola), kytaristkou, houslistkou, skladatelkou a textařkou. Má na svém kontě desítky koncertů a desítky festivalů. Kromě živého hraní a skládání se věnuje i výuce elektrické kytary a elektrických houslí

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Sklepmaster


Ahoj náš fanoušku.
Krutým deathmetalovým větrem ošlehaní a melodikou dálného severu nasáklí intergalaktičtí bojovníci SKLEPMASTER právě vydávají nejlepší live DVD tohoto roku. DVD The Great Apocalypse. Info, kde si objednat tento jedinečný nosič, který nesmí chybět ve sbírce žádného fandy melodického deathmetalu, se dočteš třeba na našem bandzounu, nebo na xichtbůku.
https://www.facebook.com/sklepmaster
Zdraví SKLEPMASTER

Zobrazit všechny názory