Studio Rápotice - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Studio Rápotice 12 let / Dolní Rápotice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Studio Rápotice si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Nahrávací Studio Rápotice

Upraveno:

Veškeré info:

http://www.studiorapotice.cz/

http://www.facebook.com/StudioRapotice

Studio Rápotice je moderní profesionální nahrávací a masteringové studio. Za tři roky existence se stalo velmi oblíbeným studiem v Čechách, ale ve svém kreditu má i pár jmen ze Slovenska.

Specializujeme se na nahrávání, mix, mastering, live záznam a produkci převážně moderních stylů v oblastech pop/rock/metal.

Studio Rápotice není demo studiem, ale místem, které je ideální pro vznik kvalitních singlů, ep a alb. Držíme se zásady, že dobrá nahrávka potřebuje svůj čas. Také proto jsme pro Vás připravili bezkonkurenční zázemí pro nejpohodlnější trávení času při nahrávání v podobě apartmánu ve spodním patře studia, které je k dispozici jak pro odpočinek, tak i pro ubytování a to vše v ceně nahrávání - společenská místnost, ložnice, kuchyně a sociální zařízení. Samozřejmostí je wifi připojení.

Kde nás najdete

Studio se nachází v klidné vesničce Dolní Rápotice, na pomezí Středních Čech a Vysočiny - 10km od sjezdu z dálnice D1 Exit66 – z Prahy 70km, z Brna 130km – vzdálenosti se nebojte, je tu vše k dispozici na strávení více dnů.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory