Laniena Mentis
Ahoj ! ! !
Poslechni si naši muziku jestli chceš a máš chvilku času ;-)
Budeme rádi i za komenta.
Měj se fajn.
L.M.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj ! ! !
Poslechni si naši muziku jestli chceš a máš chvilku času ;-)
Budeme rádi i za komenta.
Měj se fajn.
L.M.
zdravíme zdravíme zdravíme
Kdo chce pomlázku konati
dostaviti by se měl ve velikonoční neděli 12.dubna na řádnou přípravu v budově borského Strikers baru (ex-disco u benzínky).
Zde se za doprovodu zkušených lektorů dozvíte mnohá tajemství odvrácené strany velikonoc.
Jak udělit řádný nářez?
Jak přečkat ty nejhorší údery?
a další otázky vám zodpoví odborné semináře a praktická civčení pod vedením těchto lektorských skupin:
POSITIVE MIND
VYPÍCHANÁ FČELA
SODAN´TON
DRAG ME PISSED
NESERM!TU
Rozvička začíná již v 19:00 a povážlivě nevysoké zápisné do tohoto večerního kurzu jistě přesvědčí vaše velikonoc-chtivá těla opustiti lůně domova a absolvovat přípravku nářezu. Nádivku nečekejte!
Diplom udělujeme jen nejodvážnějším!
Cvičky a cvičební úbor samozřejmě sebou.
PM and his gang
Ahoj steve, rozhodli jsme se nevzdávat naší momentální situaci a vyhlásit revoluci=)
Lépe řečeno projekt REVOLUTION=)
Tento projekt má za úkol podpořit naši nahrávku a každý, kdo se do něj zapojí, má možnost se tak navždy zvěčnit na našem albu.
V případě zájmu jsou veškeré informace k nalezení na našem profilu=)
Zatím se měj skvěle a děkujeme moc za stálou přízeň!!!
Tvoji Rattle Bucket
Ahoj Steve, díky za přidání si nás do oblíbených i za pochvalu!! Vážíme si toho a do TC se taky moc těšíme!! Tak zatim čau a naviděnou;-) Tom -RB-
jj čuus kámo díkes za odpověd hele a kolik je vlez v ty plzni...rád bych tam dorazil na natáčení Positiváku tak se mějte ...mrzí mě že sem nedorazil včera na hodně dobrý obsazení do stříbra...samj hc tam byl :-( njnj nácviky na maturák...:-(..jak to tam vubec dopaldo dobrý ??asi jo jako vždy hehe xD tak se mějta positivácká bando.!!
Zdary, jasně, že Krajina ožije. O den dříve točíme v Plzni v Buena Vistě DVD a klip, tak koukejte dorazit taky, ať jste na 1. dvd POSITIVE MIND. A navíc - kdo bude v Bueně, má druhej den v Krajince nějaký překvápko (sleva na vstup, button nebo tak něco, co potěší :-) Tak se mějte a thx za podporu
Díky moc za názor a za podporu, taky sme si to užili!!! :-)))
Vlakin.
tak to je súpr, pořádně si to užívej, je to jeden z prvních songů s novým bubeníkem a zároveň jedinej text kde sem se přichomejt, měj se skvěle a snad se Ti zalíbí i new songy co přídou s koláčkem identity
ahojky, je potěšující že jsi v nás našla zalíbení a trochu husťárny :) těší mě to a co slíbené placky... budou! bohužel nám týden před došli zásoby... :( pokud budeš chtít zaslat neváhej dát vědět, cestiček je vícero... daj se poslat i cd, ale Tys třebas už našla a stahla;) pokud ne mohu poslat po netu, tak se měj krásně, a budu doufat že nám Tvá přízeň vydrží! ;)
Ahoja mrkněte na www.bandzone.cz/unaffectedevolution :) třeba se zalíbí a když ne tak aspoň nějakou kritiku;);)