Stevetor - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stevetor Muž, 36 let / Plzeň

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Stevetor si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Positive Mind

zdravíme zdravíme zdravíme

Kdo chce pomlázku konati
dostaviti by se měl ve velikonoční neděli 12.dubna na řádnou přípravu v budově borského Strikers baru (ex-disco u benzínky).
Zde se za doprovodu zkušených lektorů dozvíte mnohá tajemství odvrácené strany velikonoc.

Jak udělit řádný nářez?
Jak přečkat ty nejhorší údery?
a další otázky vám zodpoví odborné semináře a praktická civčení pod vedením těchto lektorských skupin:

POSITIVE MIND
VYPÍCHANÁ FČELA
SODAN´TON
DRAG ME PISSED
NESERM!TU

Rozvička začíná již v 19:00 a povážlivě nevysoké zápisné do tohoto večerního kurzu jistě přesvědčí vaše velikonoc-chtivá těla opustiti lůně domova a absolvovat přípravku nářezu. Nádivku nečekejte!
Diplom udělujeme jen nejodvážnějším!
Cvičky a cvičební úbor samozřejmě sebou.

PM and his gang

Rattle Bucket

Ahoj steve, rozhodli jsme se nevzdávat naší momentální situaci a vyhlásit revoluci=)

Lépe řečeno projekt REVOLUTION=)

Tento projekt má za úkol podpořit naši nahrávku a každý, kdo se do něj zapojí, má možnost se tak navždy zvěčnit na našem albu.

V případě zájmu jsou veškeré informace k nalezení na našem profilu=)

Zatím se měj skvěle a děkujeme moc za stálou přízeň!!!

Tvoji Rattle Bucket

Rattle Bucket

Ahoj Steve, díky za přidání si nás do oblíbených i za pochvalu!! Vážíme si toho a do TC se taky moc těšíme!! Tak zatim čau a naviděnou;-) Tom -RB-

Stevetor

jj čuus kámo díkes za odpověd hele a kolik je vlez v ty plzni...rád bych tam dorazil na natáčení Positiváku tak se mějte ...mrzí mě že sem nedorazil včera na hodně dobrý obsazení do stříbra...samj hc tam byl :-( njnj nácviky na maturák...:-(..jak to tam vubec dopaldo dobrý ??asi jo jako vždy hehe xD tak se mějta positivácká bando.!!

Bart


Bez profilu

Zdary, jasně, že Krajina ožije. O den dříve točíme v Plzni v Buena Vistě DVD a klip, tak koukejte dorazit taky, ať jste na 1. dvd POSITIVE MIND. A navíc - kdo bude v Bueně, má druhej den v Krajince nějaký překvápko (sleva na vstup, button nebo tak něco, co potěší :-) Tak se mějte a thx za podporu

r_man

tak to je súpr, pořádně si to užívej, je to jeden z prvních songů s novým bubeníkem a zároveň jedinej text kde sem se přichomejt, měj se skvěle a snad se Ti zalíbí i new songy co přídou s koláčkem identity

r_man

ahojky, je potěšující že jsi v nás našla zalíbení a trochu husťárny :) těší mě to a co slíbené placky... budou! bohužel nám týden před došli zásoby... :( pokud budeš chtít zaslat neváhej dát vědět, cestiček je vícero... daj se poslat i cd, ale Tys třebas už našla a stahla;) pokud ne mohu poslat po netu, tak se měj krásně, a budu doufat že nám Tvá přízeň vydrží! ;)