Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj,
pozývame Ťa na náš profil k vypočutiu skladieb! Možno sa Ti naša tvorba zapáči... :)
s pozdravom EM - www.bandzone.cz/endlessmain
Ahoj, chceme Tě pozvat k poslechu našeho nového CD Another world na náš profil. Komplet CD je možno objednat na www.portainferi.com/obchod . Budeme rádi za každý koment a podporu kapely. Předem díky. Zdraví PI
Pozvánka THE PANT: Užij si nový videoklip ke skladbě Burning in hell z posledního alba Louder !
cao Lukine :) mrkni na náš bandzone profil :) poslechni 3 nové songy :) Singl Five Lives si můžeš stáhnout :) jsme zvědavi jak se budou líbit :) měj se :)
Ahoj!
Tento pátek vystoupíme po letech (snad po šesti-sedmi letech!!!) ve Vsetíně v klubu 3 opice za doprovodu:
ABSTRACT ESSENCE
MINORITY SOUND
MELANCHOLY PESSIMISM
SDOS
a nějakých těch punx
--------------------
10.9.2010 - 18:00
Vsetín, 3 opice
Budem rádi, když se zastavíš podpořit nás i ostatní kapely!!!
SF crew
Ahoj kémo. Tak to jsem já, tem s kterým jsi včera kecal u mixu :-)))) Ale podívej se raděj na novější fotky. Ať se daří! Martin.
Ahoj, Spagule. Zveme Tě prostřednictvím tohoto spamu na naši rockovou mši do Kostela hříchu. :-) http://bandzone.cz/grock
Ahooj spagule,
díky za spříznění!! Vážíme si toho!! Více info o Sagittari nalezneš na www.sagittari.cz
Měj se !! ;o)
Ahoj spagule,
rádi by jsme Tě pozvali na náš profil kapely Sagittari. Třeba se trefíme do tvého hudebního stylu ;o)
http://bandzone.cz/sagittari