Phuu2
Takovej spamer. x)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Takovej spamer. x)
Kvůli naší lásce to vydržím...Píšeš prostě tak krásně :P:P:P
Tak to teda díky...Už jsem myslel, že by se ti to nemuselo líbit...
Tak ta jízda asi musela mít ten správnej drajv tedy...Tak bacha, aby tě to nepředřídilo :P
A sníh ? V metropoli teď máme hodně sněhu...Krásný romantický sníh, takové to americké sexual seduction :P A jinak to ňuní je fakt perfektní, člověku je hnedka lepší, když mu řeknou ňuní...Dík ty můj ňufíku... A emo smajlík na konec...:P :-*
Aspoň, že s tebou můžu kamarádit. Ostatní na mě prostě nemají čas, nebo já na ně :D Tak uvidíme jak dneska, vůbec nevim jak se to vyvrbí...Kdyžtak se pokusim ozvat, kdybych na tu Dobříš jel a budeme dělat nějaký romantično před koncertem a speciálně pro tebe jsem napsal krátkou báseň... "Ach nebe!"...Nejsem si jistý tím začátkem :P
Dloubám o významu Sťuknout,ale uvažuju o tom, když ti nadcházej ty narozeniny....No jémine,ty máš,ale kamarádu jen já jsem tak neoblíbený a tolik jich nemám a nikdo mě nemá rád...BEEEEE to není ovečka - to brečím...
Čauuuuu,
seš v pátek v Rockhole na té motoakci ? Já,že mi o tom někdo pověděl a prý tam mám přiject, tááákže? Co mi na to povíš ? :D
A jinak samozřejmě láska pusa a salám (Bez něho nikdy párty není,protože vždycky dojde... :()
Ahoj Sovi :), právě jsme natočili naše první cd s názvem 10 days 3 guys 1 bed a tímto Tě chceme pozvat k poslechu 4 ukázek z CD, které máme na našem profilu. Pokud máš zájem tak zkoukni náš profil a poslechni, pokud ne, omlouváme se za spam.
Měj se fajn.
S pozdravem
Kick 69
jo a prosimte,vubec nemate zac...ale dyt sem vas este ani neslysela...:-( stve me to...tak doufam ze priste...:-D
dekuji :-* a gratulant ke zkusebne...;-)
ahojky sovi, dakujeme ti za pridanie :) moc si nas potesila , si mila :)