Vibrathörr
Zdravime Sovistehopeklo :D dekujem za prizen METALPICOWOA!!! :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravime Sovistehopeklo :D dekujem za prizen METALPICOWOA!!! :D
ahoj sovi icq-409324947,semka mužeš poslat ten plakat,na sobotu se už moc těšíme,tak zatim ahoj grazi
tak to jsme rádi, že si to aspoň tvůj učitel užil :-) jinak to bylo fajn, až prostě na to, že nás Tomáš neslyšel, no... no nic, příště snad bude líp :-) Přeju dobrý večer v 9:12 :-)
to víš že sem internetizován. díky vám všem kteří ste mě k tomu donutily. rapidně se mi kvůli tomu zhoršil skolní prospěch Xp asi přirostu k židli Xp
dikes za welcomenizaci Xp
já vim že škrábu...ale já mám svoje písmo docela i ráda x)...dobře tak jenom někdy... no...taky sem ráda že sem zpátky...musíme zase vymyslet nějakou brutal action x)
love...
Nazdárek, rádi bysme tě pozvali na poslech naší muziky. Třeba tě to zaujme a odpustíš nám nevyžádanou poštu… :-)
;;
Ahoj soví, rozhodli jsme se nevzdávat naší momentální situaci a vyhlásit revoluci=)
Lépe řečeno projekt REVOLUTION=)
Tento projekt má za úkol podpořit naši nahrávku a každý, kdo se do něj zapojí, má možnost se tak navždy zvěčnit na našem albu.
V případě zájmu jsou veškeré informace k nalezení na našem profilu=)
Zatím se měj skvěle a děkujeme moc za stálou přízeň!!!
Tvoji Rattle Bucket
ahoJsoví/náŠprofiL http://bandzone.cz/mymusic mrknI:)
Jo a vem si s sebou pastelky :-D hehe