Vehykl
Ahoj soví, můžeme tě o něco poprosit? :) Máš-li chuť nás podpořit a trošku času, mohla bys nám dát hlas v soutěži o účast na slovenském beckfestu :) Stačí se tady registrovat a hlasovat :) http://www.since.sk/?page_id=213
Měj se famfárově!


















