Jindra Vosecký
Nazdár ;-) perfektní kalbička, též děkuji moc za nocleh a přidal jsem si tě na ICQ, tak mě aurotizuj... brzo zas něco podnikneme, papa ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdár ;-) perfektní kalbička, též děkuji moc za nocleh a přidal jsem si tě na ICQ, tak mě aurotizuj... brzo zas něco podnikneme, papa ;-)
nazdár:)...dik za nocleh :D...a tak celkove to byl narez :D...kdyz napises treba na icq tak se neurazim :D...zatim :)
Ahojky zdraví tě manager metal bandu FIREZONE
Tímto tě chci pozvat na jejich profil nebo metalové stránky které jsou www.firezone.cz
Ahojky a metal forever !!!
jahuuu........ hele tak s tim pátečnim konzíkem...teda následným odjezdem...nemohly bychom nakonec složit hlavy u tvý babí?? ten první bus jede totiž později než sme myslely....a já pak s kajdou pojedu dopoledne domů a ty můžeš ještě vesele vyspávat...co ty na to??
Ahoj moc diky za podporu a zveme na
www.czechdeathfest.cz
Ahoj Sovi :-)
GOODFELLAS až za Tebou....
napiš klub a jsme tam ....
www.bandzone.cz/goodfellas
motoru sem samo chtěla napsat x)
hele tak ten vstup je za 8pětek... ten pátek do toho otoru x)
joa tý brigádě nevěřim...na tuhle sem se před rokem dívala... působí na mě dosti nedůvěřivě a nechápu přesně ten princip...
heeej....ty co sou na úvodu...má moc krásnej hlas...tobě se to jako celek určitě nebude líbit..ale aspoň na to mrkni :-*