Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sovak Muž, 31 let / Tatiná

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Sovak si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Ozvučení

Zdravím všechny lidi, kteří mají radi hudbu.

Rád bych všem kapelám nabídl ozvučení jejich koncertů a akcí. Nabízím kvalitní provedení práce již od malého klubu až po velký festival. Vždy se jistě domluvíme výhodně pro obě strany. Zvuk zajišťuje parta lidí, kteří se v oboru pohybují několik let a své práci opravdu rozumí.

Pokud máte zájem, kontaktujte mě po ICQ 495822748.

Hudbě zdar, Sovak

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Nothgard

Ahoj,

Tvá oblíbená kapela a další se na konci března objeví na PAGAN/FOLK METALOVÉ akci a to hned třikrát po ČR v rámci DAWN OF HEATHEN WARRIORS Tour 2012. Kapely NOTHGARD, PANYCHIDA, AKTARUM, ODRAEDIR a PRAROD spolu stanou na jednom pódiu v Plzni v klubu WATT, v Praze v klubu EXIT-US a v brněnské MELODCE v tomto pořadí 22., 23. a 24. BŘEZNA. První kapela začíná hrát v 18:30. Už teď jsou k dispozici VSTUPENKY na tuto akci na barech zmíněných klubů za PŘEDPRODEJNÍ CENU 180 Kč, v den koncertu pak bude lístek za 230 Kč. Množství lístků je omezené, proto neváhej, včasné zajištění je výhodou piva a půl ;-)
Vzhledem k tomu, že touto akcí oslavujeme pohanství, nebude chybět ani medovina. PRVNÍCH 50 PŘÍCHOZÍCH DOSTANE na uvítanou PANÁKA MEDOVINY slovenské firmy Apimed, jež se stala partnerem akce.
Informace sleduj na stránce http://bandzone.cz/fan/dohw , kde se dozvíš všechno užitečné. Pro bližší dotazy zde můžeš nechat komentář nebo napiš mail na dohw@email.cz .

Měj se a na viděnou

Dom/Nothgard

Panychida

„Ahoj, jsme rádi, že jsi našim fanouškem, pak se ti určitě líbí naše muzika. V tom případě máme pro tebe dobrou zprávu, příští měsíc nám v Pařátu vyjde nové EP s délkou plnohodnotného CD za pouhých 99 Kč včetně časopisu, tak budeme rádi, když nás podpoříš. CD si již nyní můžeš předobjednat na našem mailu panychida.info@seznam.cz. Zároveň chystáme i novou sadu merchandise. Kompletní informace na www.panychida.com. Zde na profilu si již nyní můžeš poslechnout zvukové ukázky všech skladeb a také jednu skladbu komplet.
KŘEST 23.12.2011 v Parlamentu v Kollárově ulici v Plzni za účasti STÍNY PLAMENŮ, THE WITCH, WORX.“

Zobrazit všechny názory