edak666
Ahoj, rád by jsem tě pozval k poslechu naší bandy. Pokud možno zanech komentář. dik DBD
http://bandzone.cz/designedbydeath
Ahoj, rád by jsem tě pozval k poslechu naší bandy. Pokud možno zanech komentář. dik DBD
http://bandzone.cz/designedbydeath
Milý fanoušku,
zveme Tě dnes 08.09.2012 na suprovou akci na Uničovské 4ce v parku, kde se představí kapely: CROSS THE RUBICON (Progressive deathcore z Olomouce - http://bandzone.cz/crosstherubicon ), NO FUTURE (Thrash metal / Prostějov http://bandzone.cz/nofuturewsncz ), LITOVELSKÉ POMORAVÍ (Violence z Litovle - http://bandzone.cz/litovelskepomoravi ) a my, tedy NIHILISTIC ATTEMPT (Heavy - thrash metal / Plinkout - http://bandzone.cz/attempt).. Vlezné na akci je 50 Kč
FB událost: http://www.facebook.com/events/43918374…
Rádi Tě uvidíme, za Nihilistic Attemp LadyManiac
Vážený fanoušku,
je nám ctí pozvat Tě dne 04.07.2012 do olomouckého S-klubu, ve kterém se zjeví při svém turné po Evropě americká technická death metalová legenda z New Yorku Malignancy (http://www.myspace.com/malignancy) a ruští death grindoví řezníci Cephalic Impurity (http://www.myspace.com/cephalicimpurity… Support poskytují olomoučtí Dissolution (www.bandzone.cz/dissolution) a my, tedy Cross The Rubicon.
Určitě dojdi, je se na co těšit!!!
Facebook -> https://www.facebook.com/events/1626650…
strigoii_mortii