Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Schmeeczko 32 let

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Schmeeczko si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Sardinková párty, pátek 24. 4. 2009, Paluba

Byla jednou jedna pařba - a slyšte, jak zhruba vypadala a dopadla

Toto je veliký fotopříběh Paluby, několika členů kapel, několika rozverných fanoušků a jednoho vášnivého těžítka. Začněme Lubinovou prdelí.

Klárku zřejmě nesmírně fascinovala (toto zdaleka nejsou její jediná fota oněch umělcových partií) - zlá prdel má evidentně něco za lubem a hobití agentka to správně vytušila!

Na akci jsem si dokonce našel nové děvče - inu, je trochu skleněnější, kulatější dutější a tišší, než by mohlo být, ale zas energické a nevede hloupé řeči - na dalším rande dojde i na milování, cítím to v kostech, držte mi palce ;)

Vavříci byli zase tak dementní, že vypili svoje nebohé sodovky i se sklenicemi.

Nevím, co je toto za člověka, ale je jasné, že jsem ho ten večer poslouchal též, takže dokonce mohl i být v mém zorném poli, i když jeho nezměrného zděšení a utrpení jsem si všiml až na Ričrdových fotkách.

Když přišly na řadu Pro Leženiny, přišly na řadu znovu bez vokálů, zato s lahví absinthu - měl jsem o kluky trošiču strach...

...ale lihovina je naštěstí tento večer nikterak nepoznamenala...

...žejo, Ripe?

Takže jsem to za nebohého Ripa musel na chvilku vzít já (po tomto dni dostal nový nick, a to Rip - ale tentokráte znamenající Rest In Pisoár).

A se svým yellow-smile-t(h)rashem jsem sklidil vcelku úspěch - nikdo po mě nehodil botou ba ani plesnivou veverkou, ba dokonce mi zhruba sedm dlaní zatleskalo!

Ovce se zas tvářila tak hloupě, že se za ni Standa zastyděl, a to se slovy: "Ježiš, von je zas neska dement, já du pryč, na todle nemam. Sory, nechte mě bejt, sbohem.". Už jsme ho nikdy nespatřili - jen jestli ho ten kudrnatý démonek nedohnal k emočinu...

Banjo se jako obvykle příšerně zlobil na svojí kytaru, a to tolik, že z něj šel celkem velikánský strach - raději jsem proto vrátil basu restinpissovi a utekl na druhou stranu barikády.

ale nakonec se s nástrojem překvapivě udobřil, z čehož měli oba velikou radost. To byl zlatý hřeb večera, který tímto skončil. Poté se většina návštěvníků odebrala do svých výčepů a domovů, my však šli hledat znechuceného Standu - žel Chucku, neuspěli jsme.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

RIP

No my sme hlavně díky těm hadříkům jako kapela v současnosti celkem značně zadlužená. Asi budeme muset začít prodávat dráž, tak jak to dělají všichni. Byl jsem tento týden na koncertě a přivezl si tričko za 350 – no tričko… ona je to spíš síťovina než látka… Kvalita oproti Fruit of the Loom Superpremium neporovnatelná… Ale zase to v létě bude vzdušnější :)

Zobrazit všechny názory