Ellen Alvarez
Ahoj zveme tě na jarní koncerty se skupinamy Alvaréz Peréz,Jerusalem,Tear.
31.3.Brno Melodka
6.4.Praha Futurum
kde kapely představý zbrusu nový materiál
Příjďte se pobavit a přivítat jaro:) Ellen
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj zveme tě na jarní koncerty se skupinamy Alvaréz Peréz,Jerusalem,Tear.
31.3.Brno Melodka
6.4.Praha Futurum
kde kapely představý zbrusu nový materiál
Příjďte se pobavit a přivítat jaro:) Ellen
Ahoj, chceme Tě pozvat k poslechu našeho nového CD Another world na náš profil. Komplet CD je možno objednat na www.portainferi.com/obchod . Budeme rádi za každý koment a podporu kapely. Předem díky. Zdraví PI
Ahoj mrkni na muj (zatim) one man djent groove project
http://bandzone.cz/moderndaybabylon
Diky Tom
ahoj, práve sme na profil pridali naše novotiny, tak ťa pozývame k ich posluchu, píš a nešetri chválou :-). Vďaka !!!
Hell,
Na profilu http://bandzone.cz/pacess
byly vloženy první ukázky skladeb z připravované solové desky Monte Liliorum
kytaristy skupiny Asgard Pačessa!!!
Materiál Monte Liliorum vznikl pod taktovkou Blackieho v jeho studiu
Descent.
Jako hosté jsou ke slyšení Blackie (Cales, exRoot), Morbivod (Stíny
Plamenů, Trollech, Umbrtka, War for War), Styrbjorn (Tears of
Styrbjorn) a Štěpán (Defeated).
Materiál, který Pačess vytvořil textově koresponduje s příběhy
tradujícími se pod Liliovou horou - dominantou Pačessova rodného
kraje. Nechte se spoutat tímto epickým koncepčním dílem plným legend
o rytířích a pánech mocných rodů obývající temný středověký hrad či
o šířícím se moru v této částí Jižní Moravy.
Okolnosti ohledně vydání, obalu atd budou zveřejněny již brzy.
Čau Sabbat, díky za pochvalu, vážíme si toho, obzvlášť od lidí, kteří muzice rozumí a jsou vynikající muzikanti, což ty i tvoje kapela jste. Těšíme se snad někdy někde na setkání, přihlaš se, dáme panáka. Jinak, Vaše muzika, to je nářez!! Sice hrajeme něco jiného (škoda, nebyl by špatný společný koncert), ale to co hrajete vy hodnotíme velmi kladně, fakt super!! Styly nerozlišujeme, muzika je jen dobrá nebo špatná. Čus, ať se vám daří. Za Sillage Ivoš.
Pozvánka THE PANT: Užij si nový videoklip ke skladbě Burning in hell z posledního alba Louder !
www.bandzone.cz/thepant
Ahoj,
v sobotu 4.12. hrajeme s TRANSLUNARIÍ v Brně v Brooklynu v této sestavě:
Mindwork
Macheta
Victims
Tranaslunaria
Efecto Despotismo
-----------------
4.12.2010 - 19:00
Brno, Brooklyn club
Budem se těšit na tvou účast!
TRX crew
Tak si na Chvili jeste pockame :-)
Ahoj, koncerty se povedly, už jen co se atmosféry týče. "Chvíle" na BZ neni, protože je to úplně nová věc a bude na příští desce. Měj se fajn a určitě ještě domluvíme nějakou společnou akci. Vašek