Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

karel 42 let / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek karel si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

pupíkyRáda bych se s vámi ostatními podělila o svou novou zkušenost co se týká plastické operace na odstranění díry pupečníkového otvoru, lidově zvaného pupík.  Jedná se o to, že operativně se tam přenese část tkáně z jiného místa těla, kde to není tolik vidět - například ze spodu chodidla či z hlavy, kde to překrývají vlasy.

  Eventuelně se prý dá použít i část silikonového implantátu, pokud si například současně necháte upravovat poprsí, tak se prostě odkrojí kousek toho velkého silikonu a použije se to na ten pupík.  Dobrý chirurg udělá plastiku tak, že vůbec není poznat, kde původně pupečníkový otvor byl.  Vím to z vlastní zkušenosti, protože mi o tom vyprávěl jeden pan doktor, kterého jsem čirou šťastnou náhodou potkala, a z řeči vyplunulo, že tyto operace sám dělá.  Už se mi na pupečníkový otvor díval, říkal, že to určitě půjde, jen ještě musím na nějakou sérii předoperačních vyšetření.

Smutné bohužel je, že tato léčebná metoda ještě není schválená k léčbě, takže i tito špičkoví lékaři musí pracovat tajně!  Předoperační vyšetření budou probíhat u pana doktora v bytě.  Hlavně že už příští léto budu ušetřena těch trapných a lačných pohledů na plovárně na moje břicho.

 

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Tonecat

Ahoj! Dneska jsme vydali nové EPčko
a celé si je můžeš poslechnout na našem profilu.
Třeba se ti budeme líbit.

Měj se fajn, Tonecat

Zobrazit všechny názory