Unnecessarity
Ahoj,zdravíme Ústí a děkujeme za přízeň!Snad někdy na nějaký akci...Měj se-UNN
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj,zdravíme Ústí a děkujeme za přízeň!Snad někdy na nějaký akci...Měj se-UNN
Ahoooj..Díky za přidání, moc nás to těší..:).....cause you're my girl, and that's alright, if you sting me I won't mind....:DMej se..
Dakujeme za ADD velmi si toho vazime:)Hrdost v nas pisat prve dakujem. Vsak sme sa videli na Swis?