RebelSky
Zdravíme Ta
Mame nové demo CD , skladby z neho si mozes vypocut v profile. Verime ze sa Ti zapacia.
RebelSky
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme Ta
Mame nové demo CD , skladby z neho si mozes vypocut v profile. Verime ze sa Ti zapacia.
RebelSky
ahoj risiak ak mas cas pozri na nas profil The Narcis diky
ahoj riso pozri na náš profil ďakujeme The Narcis
Zdravime :) Ak mas zaujem mozes si vypocut nase nove EP plastic city nasom profile :-) ... PS: Ak by sa planoval v tvojom okoli nejaky koncert kde je este nejake miesto pre kapely, radi by sme prisli zahrat :) Vdaka :) Cremo ( ABOWE )
pišteeek.... vy v piatok prídete do BB?????
Nazdar veduci v piatok hrame v kulturnom dome Ziar Nad Hronom v ramci akcie kvasfest ak budes mat chvilu dojdi, vstup v predpredaji je euro a na mieste dve eura. Akcia je aj na facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=2…
Ahoj, 20.2. hrame v Ziari nad Hronom v Kaktus Music Clube...budeme radi ak prides podporit:) Glorian
Ahoj Riško
Máme dokončené nové nahrávky :) tak dúfam že si ich na našom profile vypočuješ :) Vďaka za návštevu
Genevas
ahoj risiak:)
dňa 15. októbra sa uskutoční odovzdávanie cien slovenskej hudobnej stanice Musiq1 Musiq1awards2009. Naša kapela je okrem živého hrania na odovzdávaní aj nominovaná v dvoch kategóriach nováčik a videoklip. Zahlasuj za nás na http://www.musiq1.tv/index.php?site=aw.… po rýchlej registrácií. Hlasovať sa dá každý deň. Za všetky tvoje hlasy srdečná vďaka.
s pozdravom foh
sa tu machrujes s tou gitarou, asi ti ju sprivatizujem :-D ale potom by som z nej musel odmontovat 3 struny aby som mal 4 strunku s ktorou viem manevrovat:)