rišiak - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

rišiak Muž, 41 let / Žiar nad Hronom

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek rišiak si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Abowe

Zdravime :) Ak mas zaujem mozes si vypocut nase nove EP plastic city nasom profile :-) ... PS: Ak by sa planoval v tvojom okoli nejaky koncert kde je este nejake miesto pre kapely, radi by sme prisli zahrat :) Vdaka :) Cremo ( ABOWE )

From Our Hands

ahoj risiak:)
dňa 15. októbra sa uskutoční odovzdávanie cien slovenskej hudobnej stanice Musiq1 Musiq1awards2009. Naša kapela je okrem živého hrania na odovzdávaní aj nominovaná v dvoch kategóriach nováčik a videoklip. Zahlasuj za nás na http://www.musiq1.tv/index.php?site=aw.… po rýchlej registrácií. Hlasovať sa dá každý deň. Za všetky tvoje hlasy srdečná vďaka.
s pozdravom foh

Fight3r

sa tu machrujes s tou gitarou, asi ti ju sprivatizujem :-D ale potom by som z nej musel odmontovat 3 struny aby som mal 4 strunku s ktorou viem manevrovat:)