Ricken - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ricken Muž, 31 let

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Ricken si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Fénomén zvaný Lojza3M

Abych uvedl do obrazu: Lojza3M je hip-hopová recese která vlastně nemá s hip-hopem a rapem nic společného. Co jsem pochopil tak jde o vyobrazení absurdity dnešních tvrdých rapujících hip-hopových gangzzta sráčů.

Osobně musím říct že lidem jako je tento člověk nebo třeba Kašík, se opravdu daří z lidí kteří jsou hrdí na svou hudební orientaci, dělat opravdové blbce... a ani se nemusí moc snažit:

 • N3GAT1V 24.01.2010 15:57:54

  hele ty pičo malá tohle není hiphop , hiphop je o drahých věcech bouchačkách a kurvách a to co tady děláš ty...to není hiphop smaž si profál lamo.

 • Dick Neurro 12.01.2010 14:31:43

  vy nejste normalni do pici tohle mi zkazilo celej den!

 • HEmmak 22.12.2009 15:48:31

  Ty debile to neni rap, toe sračka! Nedělej si z nas prdel! S nadorem se neda žit 20let, rozhodne ne kdyz ho mas na mozku... uplnou nahodou ti i amputovali nohu, maš tak těžky astma že mužeš chcipnout chcipl ti bratr v iraku a maš napiču život! Fakt upe neuvěřitelna shoda nahod!

 • *KIŁLΣR**PIG*[ЯRѾ®] 29.10.2009 17:27:34

  ty pičo zrus si band zone ty kurvo na co si to tady hrajes blazne pičo jeste jednou to tady napišes tak te rozkopu zmrde pičo a mára co si to tady na sebe hrajes vole nema psat zže mame byt teply jak ten zkurv a nechat sito pro sebe :::...

 • mara 29.10.2009 20:00:25

  hej ti sračko *KIŁLΣR**PIG*[ЯRѾ®] neser mně von nema nohu ti bys si ani nedokazal udelat kapelu tak drž hubu nebo ti ji fakt rozbiju von se asúon snazi a ti jen tadi pises picovini

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Aspekt

Ahoj, jsme mladá kapela Aspekt, přijď si na náš profil poslechnout songy z připravovaného alba ODPOVĚDI NA ZDI a přidej se k nám na Fejs! :) Za kapelu Aspekt Terka.

Zobrazit všechny názory