Perihelium
Ahoj, vím že máme zpožděním rok a měsíc, ale přesto bysme byli rádi, kdyby jsi si naše nový songy poslechl. Předem díky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, vím že máme zpožděním rok a měsíc, ale přesto bysme byli rádi, kdyby jsi si naše nový songy poslechl. Předem díky
Ahoj Alvy, srdečně Tě zveme na náš nejvelkolepější a naprosto bonusový koncert spojený se křtem našeho nového alba "Club Silencio" ! 28.5. - 19:30 - Praha - Rock Cafe !!! Jako hosté vystoupí jičínská KILLERPANDA a plzeňská úderka DIVE ! Vstup 80/100 (předprodej na pokladně Rock Café). CD pokřtí speciální host - producent Ecson Waldes ze studia BIOTECH, který nám novou desku mixoval a masteroval ! Club Silencio POUZE ZDE za speciální poloviční cenu !!!
Ahoj Alvy, nahrál jsem novej jarní song, doufám, že se ti bude líbit!
J
ahoj
kuk and play! klik a fan! : )
tuhle indie elektroakustiku z Brna musíš slyšet )
když se bude líbit, přidej prosím i na facebooku, tam aktualizujeme nejvíc.
http://www.facebook.com/pages/TEVE/1305…
http://www.myspace.com/tevemusic
přejeme hezký poslech a díky němu krásnější den.
Ahoj, zajímá-li Tě další hudební osud Panamy, podívej se na oba naše ex-Panama profily. Čerstvé nahrávky dvou nových českých kapel NANO a KAZISVĚT se těší na Tvoje uši!
http://bandzone.cz/nano
http://bandzone.cz/kazisvet
Hroutí se nám . . . . vlastně úplně se všechno. Obávám se, že nebudeme schopni přání splnit.
Není zač, sice nevím za co, ale budiž!
ať to hraje, a +body za triko a vynil JD:)
Tom
Tos nemusel .. :D
Ahoj,
na září připravujeme turné po čechách, kdybyste nám chtěli ve Vašem městě udělat koncert ozvěte se na kywo@seznam.cz , více info na našem profilu. Krásný den
Mary