Praděda Fest - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Praděda Fest Uherčice/Hustopeče u Brna

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Praděda Fest si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Start předrodeje na Praděda Fest

V pondělí 1. února 2010 byl zahájen předprodej na osmý ročník Praděda Festu, který se bude i tentokrát konat poslední prázdninový víkend (tj. 27. a 28. srpna 2010) v areálu na Křížovém vrchu (Krajcák) v Hustopečích u Brna.
Do prodeje jde první várka dvou set vstupenek za 300 Kč. Vstupenky lze zakoupit jak v kamenných obchodech (seznam níže), tak i online na portálech TICKETSTREAM a TICKET PORTAL.

Sledujte pravidelně novinky na www.pradeda.cz a na Praděda facebooku, kde budeme prodejní místa a ostatní aktuality pravidelně doplňovat.

Jako dárek k začátku předprodeje je pro vás připraven bonus ve formě hromadné slevy, kdy při zakoupení 10 ks vstupenek naráz v Kepasso shopu, nebo prodejně LoveMusic bude cena za celek vždy o 500 Kč levnější!!!

 

Letošní Praděda Fest zaznamená opět spoustu změn! Poprvé se bude odehrávat na třech pódiích, kdy k hlavnímu a tanečnímu nově přibyla stage pro nadějné kapely a zajímavé alternativní projekty.
Jsou připraveny úpravy areálu, nové stánky, soutěže a atrakce.
Nyní se pilně pracuje na sestavení co možná nejkvalitnějšího programu, který by měl přinést na 50 hudebních interpretů nejen z ČR! Jako malou ochutnávku prozraďme, že mezi potvrzenými umělci jsou například MIDI LIDI, DJ SAYKO, POLETÍME, SKRZNASKRZ, POPNOISE, ...  
Další jména a novinky budeme přinášet v pravidelných intervalech, rozhodně se máte na co těšit!  

Aktuální prodejní místa:

 

KEPASSO SHOP
Brněnská 23/1a
693 01
Hustopeče

LOVE MUSIC
Pekařská 17
602 00
Brno

INDIES

Poštovská 2
602 00  
Brno

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Animé

Ahoj!

Coby našeho fanouška bychom tě rádi upozornili na akci, kterou jsme rozpoutali. Máme venku EPčko. Když budeš mít chvíli, koukni na náš profil.

Díky a měj se!

Zobrazit všechny názory