poupje - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

poupje Žena / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek poupje si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

MÁME NOVÉ PFromofotky!!! :-)

Téééda, čas letí jako splašený! A trochu to trvalo, ALE! Mám pro vás vynikající zprávu!! Nejenže Luděk úspěšně zvítězil nad svými neposlušnými hlasivkami (což dokázal na společném koncertu s Bárou Zemanovou a Imodiem v Buena Vistě v říjnu), ale hlavně se nám konečně podařilo díky skvělému Milanovi Růžičkovi nafotit nové krásné ateliérové promofotky, které si už teď můžete prohlédnout na facebookových stránkách Pillow Fight nebo na bandzone.cz/pillowfight. Nu a pro ty línější z vás je nahážu i sem ke svým albům.;-)

Máme z nich ohromně obří radost, takže doufáme, že se vám budou taky líbit! Rozjímejte dle libosti!!!!

PS: Mimochodem, do svých zápisníčků, diářů, deníčků, na ledničku i na dveře záchoda (zevnitř) si napište (a vylepte) TERMÍN ZIMNÍHO KONCERTU!!!
PROBĚHNE 8.12. V BUENA VISTĚ V PLZNI!
Společně s Polštářovci zahraje i Chuť a možnáááá... přijedou i kouzelníci! Bude spousta překvapení, nějaké nové taškařice, prostě všechno, co k dobré zábavě patří! :-)

Pampalá
Vaše Poupje s úsměvem na rtech :-)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

The Delivery

Ahoj, přijď dnes podpořit nás a kapely Velký Voči, Glajstr Duo, The Kompot, Rise of the fallen, Strange society, Sněhurka a 7, Pouliční lampa, Electric Lady, Left Handed a Remedy Remains na divácké finále Múzy 2014! :)

Zobrazit všechny názory