NIEčO NAVYšE
Ahojj :) sme kapela NIEčO NAVYšE prave sme nahrali nas prvy singel NA DORAZ.:) Pridali sme ho na nas profil.:) vypocuj si nas a pridaj sa k nam.:) dik za praizen NN
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahojj :) sme kapela NIEčO NAVYšE prave sme nahrali nas prvy singel NA DORAZ.:) Pridali sme ho na nas profil.:) vypocuj si nas a pridaj sa k nam.:) dik za praizen NN
Zdravím poslechni naši tvorbu,komentuj,hejtuj nebo přidávej fan ... díky IW
Ahoj, děkujeme za přidání - a za názor - měj se skvěle a snad někdy na koncertě :-)
Ahoj chceme tě pozvat na náš profil :) Poslechni si tvorbu a hoď kdyžtak koment :) popřípadě fans :) Měj se ;)
Určitě dám vědět :)) tk do 2-3 týdnu tu bude new spolupráce s Ejay :))) tak pak ti dám vědět lady :)) zatím se měj :)
Ahoj :) koukni namojí tvorbu :)) napiš koment jak se ti to líbí :)) a klidně hod fan :) byl bych rád :)))
Ahoj Eliško, moc děkuji za add a kladný ohlas. Až bude nová tvorba tak se určitě ozvu. Moc děkuji za podporu, Šepi.
Díky za fandění,
doufám že se brzo uvidíme na koncertě (sleduj BZ ať je nepropásneš ;)
Tom, Stínohra
Ahoj slečna, Chceme Ti poďakovať za pridanie si nás medzi obľúbené kapely. Snáď sa niekedy uvidíme na koncerte. Skupina 4Others :)
Ahoj dik za pridanie maj sa pekne Cheers!