Majex
Čau sleduj náš nový Remix na dobrou skladbu od dobrého rapera N8 !!
Díky za podporu a komentuj!
Rádi si přečteme kritiku :) Zatím MAJEX
Popřípadě přidej a klidně i na FB v novinkách
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau sleduj náš nový Remix na dobrou skladbu od dobrého rapera N8 !!
Díky za podporu a komentuj!
Rádi si přečteme kritiku :) Zatím MAJEX
Popřípadě přidej a klidně i na FB v novinkách
Ahoj robím Dekadentný Realizmus (Depresívny Rap )
Ak chceš vyskúšať pieseň o Láske, Smrti, Samote, Večeri Bez Lásky.
Skús moju Hudbu. Van Rosko, čaká na názor. Ak sa bude páčiť posúvaj moju hudbu ďalej :)
dík za add :)
ahoj,chci tě pozvat na poslechnutí prvních písniček z připravovaného alba.S pozdravem Toofy
Čauko,chci tě pozvat na muj profil,poslechni a zanech koment...Dík
čauko...
Chcem ťa poprosiť aby si si vypočula v profile kapely pesničky
samozrejme budem vďačný aj za koment. Dík
http://bandzone.cz/disiecto
Ahoj.. podívej se na mou tvorbu ;)
Ahoj, Packet po dvou letech ticha dokončuje CD Po lampou.. Snippet z něj najdeš buď na http://bandzone.cz/packet nebo http://soundcloud.com/packetfrombg…
měj se..
nazdárek :D zveme tě na koncert v sobotu 19.3 v Chapeau Rouge, Praha. Zahrajeme spolu s kapelama Zoufale Sexy a Bonebroke :)
Ahoj, už si připadám jako spamer, ale mám novou skladbu.:-) First time on the blue road.:-) Měj se.:-)