Discussion
zdarec pista.dikec za pridanie.za odmenu mas u mna poldeco rumu a malinovku hehe.kraken
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdarec pista.dikec za pridanie.za odmenu mas u mna poldeco rumu a malinovku hehe.kraken
cau bobo:D ja lemze si mi napisal sevas poci a ti chcem odpisat ale neviem ci dobre.ta ze serus hej? ja taka glupa do pocitacov:D
ahoj pocucjak
Zdar Píťo, napiš na simek@malignanttumour.com
ZAUjíMAVE DEBATY Tu suuu a dík za ADD,,,:-) skvele nahrafky:-)
Ja sa ti v prvom rade ospravedlnujem pista... necel som sa vas niako dotknuit. Prijmi moje ospravedlnenie :). keby ze som kkt a narokom by so mto robyl tak ti urcite nepoviem ede by sisa mal pitat o skusobnu lebo vam cem pomohnut. 2 rade ja som to uplne inaksie myslel . aj so mmyslel ze tam mastite chapes :) aj som vobec nevnimal ze tam mas veci tak preto mastitie ja protitomu nic nemam .Len vies som myslel ze hrate tam tak budete prispievat tak isto ako ja .. tak som to myslel ze ak onastalo tam hrate . ked som ti neako ukrivdil alebo som ti urobyl neaku skodu .. UPRIMNE SA TEBE AJ VAM OSPRAVEDLNUJEM > ZASE AK OSTALE DOSLO K NEDOROZUMENIU. A VOBEC SO MSI NEVSIMOL ZE TAM JE TVOJE KOMBO :) tak este ras prepac .. a ked neprajes si prispievat do vaseho fora ja to chapem a budem to akceptovat :) dik :)
po 1.-chod do riti pista:D,a po 2.-mohol si tu novinku napisat aj sam:D
kamko ne les polku...washburn.dost pecka...sak uvidis...
este makame....ale uz mame dajake novoty...mam novu gitaru!