GreenSister
že jo!!! já mám na lidi nos... :) tak to abys začal pít kombuchový nápoj - tak rychle se neopiješ (jestli o to stojíš - ale vyjde to dráž :D) a ráno Ti pomůže odbourat alkohol... zbytky (o to stojí každej). GS
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
že jo!!! já mám na lidi nos... :) tak to abys začal pít kombuchový nápoj - tak rychle se neopiješ (jestli o to stojíš - ale vyjde to dráž :D) a ráno Ti pomůže odbourat alkohol... zbytky (o to stojí každej). GS
urcite bude protoze to delame na pul s demajou ale spis by sme od vas potrebovaly kytarovy aparat pac mamon ma odkurveny kombo jestly to nebude problem?a hraje nas tam pet kapel tak aby se nehralo na ty sami aparaty celoudobu musi se to nejak pro kombinovat hm
Ješě jsem zapomělA:D Obdivuju tvpoe piercingi:-*
Ahooj:) za 1.není začza 2.No to Moto je nej:D:)
Hoy! Diky ti za add... che taky mas tak rad anonymaky pytle s plochyma nohama? :-D mej se fastove a brzy zase u podia, at uz nahore budem my bo vy, hehe...
to rika ten parvej.. =oD
Jee, to by mě bavilo, miluju jízdu čímkoliv (až na vymrzlý vlaky), ale věřím, že při takový freqenci to člověka omrzí, kor při takových dálkách. Jinak kočovný styl života by mě bavil... mladej mi stejně furt říká, že jsem duchem cikánka, a ještě ke všemu čarodějka (kupříkladu, gdyž se hádáme, tak se v 99% o něco praští a svádí to na mou energii, no a tím, že se mu směju to nestačím zapřít, asi to dělám mimoděk :D) ovšem gdybych se to naučila ovládat, budu se živit jako kočovná vědma, začnu žrát maso (to abych mohla krást slepice) a vyvářet kosti (to abych si mohla prát v potoce). Ooo, jak krásný musí být život bez nábytku :) Ale v zimě bych asi byla normální Romana a chodila do práce :D Tak ať to vyjde, nic nepadá a drak vás nesežere. Šťááástnoou ceeestuuu. GS
to koudy: hezkys to napsal, souhlasi to! :-D:-D
Čus People, no byl to jeden z nejpříjemnějších zážitků tohoto roku. Ale srali jsme na to, váleli jsme se tam na sedačkách, podle očekávání cestujících, jako ty feťáci :D I gdyž teď to přebije stěhování (po třetí ve dvou letech - prostě mě to baví :-/ ), to bude rozhodně větší zážitek - complete vybavenej byt z pátýho patra bez výtahu. Hmmm, už nemůžu dospat. A co nového u Tebe, nějaká pohádka s drakem třeba? :D GS
Píple, ty jsi naprostej idiot hochu.. jsi tak uchylnej, ze byses mel lecit.. Hovne jeden.. Pises tady strasne radoby drsny veci a pritom bys mel v gatích jak sviň. Jsi fakt pytel s plochýma nohama.. opravdu ze sebe delas hroznou piču.. jediny co ti jde, ze jsi takovej hejl, ze te nemuzu vlastne vubec nijak urazit :) ... tohle je hnus...