KaspiX
muziku svoou....
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
muziku svoou....
me se to taky stava casto :D:D
nechavam toho 21.3 ok tak s vama pocitam cusec
hej promin..ja na to uplne zapomela ze tu mas byt a uz mam naplanovane nake veci:-/ je to dojeb..snad priste no..mej se:-*
ahoj opici zadku mam tam nejaku novu songu tag sa jukni ty pindiku cest
sindit ia bonesaw.jo kuly demaje se to prespuvao tyden pozdeji nevadi ti to?
Neníí zac:) no já mám vnose a pod rtem a planuju jeste do pupku:))
Joo tak to já o žádný pod náměstim nevim, ale vim o uplně luxusní čajovně ;) a taky máme hospůdku přímo na proti škole ;)
Jó, Koudy je bůh :D:D:D
no.. pokud to teda máte s mírou nacvičené.. :-D.. ale upozorňuju, že jsem malá.. takže je malé i triko... :-D