The.Switch
diky za kompliment.. jsme moc radi ze jsi dorazil a koncert sis uzil. pavouka si setrime, az opravime nas sampler.. precijen, ty nove pecky nejvic vyniknou i s aranzemi od naseho producenta (viz studiove nahravky) a konkretne pavouk na tom stavi tak hodne, ze si ho setrime az na UPLNOU verzi. Na zabijacce lidi rikali, ze to je jedna z nejsilnejsich live pecek, se vsemi temi zvuky a tak.. a proto ho nechceme pokazit nejakym polovicatym prehravanim. Ale i bez pavouka to byl dobrej mejdan, no né? :) Diky!
























