GreenSister
nebo snad ZÁŘEZÍ? :D GS
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nebo snad ZÁŘEZÍ? :D GS
čau People, máme supr společnou fotku, viděls? http://setchetka.rajce.idnes.cz…
moc jich není (vašich - museli jsme odejít) ale dám vědět.
jo a se stravenkou jsi mě pobavil, vyznělo to jako pamlsek za "pac" GS
jako tady se dějou taky věci... sám jsi se mohl přesvědčit, ale že by se tady něgdo slíkl do naha a aužíval si s tágem a počítadlem... to jsem ještě nezažila. Čekala bych takový věci od nějakýho zmaštěnýho hipíka... :D GS
ježiš!!! to je magor :) co jako, nejsi v práci? GS
a týpek z Machnína vytáhne místo péra trojky kozy? :D páč jestli ne, tak ho ani nevozte :D :D GS
no pro ty koule to džungle dozajista byla, a co teprv pro prasátko! :D GS
behehe, jasná, ale až zítra v práci :) a náááhodou, ve stromcích nám to šlo :D GS
23:30 - 00:00 Cock Brutality - tak můžeš padnout těsně po půlnoci - tzv. "na popelku" :D. Těšim se. GS