Peopl - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Peopl Muž, 125 let / Lbc

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Peopl si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

J

tak to je sakra na hovno,to robíš až do noci???by si došiel aspoň na koniec nie!!!

J

nie jasne že proti ,malým péram nič nemám.no to vieš to stačí jedna hláška a ono sa to na teba hneď nalepí......Fekálka je 29.8.09.alebo inak povedané,posledná augustová sobota!!!!

Fall Into Misery

Zdarec Peopl,děkujeme pěkně za add i koment,velice nás to těší a vážíme si toho!!! Váš set též dost dobrej!!! Tak snad se zas někdy potkáme na nějaké té akcičce...
Měj se,ať se daří!!!
za F.i.M.-Marcus

+DEMONOID+

Já nechal kecy u všech písniček, když si to pustíš tak je tam celej koncert. To jen na profil CB to dal někdo osekaný, asi Mírra. A nahraný to je dobře, taky sem se divil, asi už sem se to naučil, voni i ty Undergroundi sou povedený.

XbabyslothX

Prej: "Sorry guys I have got realy small penis"
a ja : "Don´t worry, we hawe got small penisses too!" :D:D
(a ty mas nejmensi ;D:D)

AdELkAa

tak ted si asi dlouho to dobry pivco nedame.. mam anginu a antibiotika mi vubec nezabiraj paradicka...

1 2 3 4 5 6810131722283542495560636567 68 69 70 71 72 73 74 75 76788083879298105113122131139145149152154156 157 158 159 160