XbabyslothX
ty si geeeeeeeeeeeeeeeeej :D
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ty si geeeeeeeeeeeeeeeeej :D
no pokud nedam ve ctvrtek maturu, tak se asi upiju k smrti, prece tam nepujdu v zari znova..:D a pokud to dam, tak dam kozy na stul:D no..a pak aloha zlin...maj ve zline taky loutky?:D mohli by mit..s tema beztak jeste nebojujete:D
tak to je sakra na hovno,to robíš až do noci???by si došiel aspoň na koniec nie!!!
nie jasne že proti ,malým péram nič nemám.no to vieš to stačí jedna hláška a ono sa to na teba hneď nalepí......Fekálka je 29.8.09.alebo inak povedané,posledná augustová sobota!!!!
Zdarec Peopl,děkujeme pěkně za add i koment,velice nás to těší a vážíme si toho!!! Váš set též dost dobrej!!! Tak snad se zas někdy potkáme na nějaké té akcičce...
Měj se,ať se daří!!!
za F.i.M.-Marcus
tim chces rict ze teda uz jako nikdy neprijedes jo?:D az po valce?:D to uz ja tady ale nebudu..:D
Já nechal kecy u všech písniček, když si to pustíš tak je tam celej koncert. To jen na profil CB to dal někdo osekaný, asi Mírra. A nahraný to je dobře, taky sem se divil, asi už sem se to naučil, voni i ty Undergroundi sou povedený.
Prej: "Sorry guys I have got realy small penis"
a ja : "Don´t worry, we hawe got small penisses too!" :D:D
(a ty mas nejmensi ;D:D)
tak ted si asi dlouho to dobry pivco nedame.. mam anginu a antibiotika mi vubec nezabiraj paradicka...
a koukám, že už to máte na profilu