Кудлис
Nemáš za co kamaráde. 8-DDDD
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nemáš za co kamaráde. 8-DDDD
zdarec no dojeli sme ale mé moskovno sy s cesty nepamatuje nic bylo pod vlivem rumečných esencí a že jich bylo jináč díkez za pozvaní a za pobažení mojich oků máte tam krasavice to sa potom dobře čučí)))
ZanZ.. =oD
cuz, tak uz sem neco vymyslela...protože oskar příští výkend otvírá stánek na jezeře-což znamená nehorázný kalby a prdel atd..dyt vis..:))takže až třeba přijede ten englišan, tak ho vytáhni za pačesy a doražte.zakalbíme jako za starejch časů..bye
ne ne neni tam nic na hledani...
ty ses hracicka vid.. XD
No nevíme...ale uvidíme...ale asi spíše ne..
jojo určitě...:-)
jééé, vono už ti není 107 let , ale 108:o)
tak začni to nebolí míra ti může říct jak je to supr..:D se můžem domluvit a já tam pujdu s tebou:-)