maizy
Koncert prasečí? Mhmm...tak to sou všechny vaše koncerty, noné? :-) Jo, uvidíme, ale s největší pravděpodobností ano.
Jinak s těma Pro-pain si udělal chybu, bylo to super.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Koncert prasečí? Mhmm...tak to sou všechny vaše koncerty, noné? :-) Jo, uvidíme, ale s největší pravděpodobností ano.
Jinak s těma Pro-pain si udělal chybu, bylo to super.
Zdar! Fotky už se sypou na rajče...
no tak vidis:))ja jsem do posledni chvile taky nevedela,mela jsem snekym jet ale ty se na to vysrali tak to dam sama..no a bude tam osky..:)
nechystas se nahodou do toho usteka?
jo ono je to az v listopadu:))) tak to stihnu no:)
ahoj...na help festu jsem byla a jsem stale ve vdf...minimalne do konce zari....a jsem tak nejak bez netu...takze nevim jestli to stihnu opravit a poslat...
Hohou!
Zveme Tě na benefiční koncert, který se uskuteční 19.9. v Benešově nad Ploučnicí. Na programu bude 10 kapel + afterpárty. Začátek už v 16:00!! Veškeré info o akci http://beg.blog.cz/0908/19-9-bene-v…
a plagát http://nd02.blog.cz/274/617/88be362ab5_…
Tak koukej se přijít pobavit a podpořit dobrou věc!
..tntntnterantenet
Jo není zač a za ten mikrák v prdeli si můžeš sám;)
my diky za set a kdyby se cinel nasel dame hned vedet !! :)
mej se fajn