DaviDatel
Hooja, tak tedy můžeme :) ty bicí myslim taky... Datel
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hooja, tak tedy můžeme :) ty bicí myslim taky... Datel
Už je to napravený a máme už plago k nám do Teplic
Hele tak nevim kytarák by měl bejt v práci, zkusim to uvidíme, během příštího tejdne se zeptám na zkouškách pondělí úterý...
Zdarec, jo proč ne, zaleží spíše na datumu...tak dej vědět...měj se zatim čus Datel
super super,pak si teda napíšem,tady je dost zaplníno do konce roku,ale po novém roce to mužeme rozjet:).
moc děkujeme za přidání mistře!!!
ááno ale jen kvuli tvé onanii
klidně......ať si s těma pitomcema hraje kdo chce !!!
to ať si tam jde kdo chce.........
Nazdar! Jestli to ještě nevíš, tak 25.10. se v castě odehraje jedinečný koncik s hostem z USA - Theocracy. neděle v power-metalovém stylu zní lákavě, ne? doraž!!
http://bandzone.cz/fan/metalnight