Boris Rudý
určitě,já zas koukám,že ti je 107,takže najít tě tam by taky neměl bejt takovej problém...
Teď jsem si vzpomněl na malý televizní kabaret,takže:
poznáš mě jako jediný,budu mít v kapse košily,kravatu a černou čepici,sněhuláka a beranici




















